Yetişkin Web Hosting Hakkında Bilmeniz Gerekenler?

Yetişkin barındırma, tutarlı kazançlar ile yıllık olarak en karlı internet girişimidir. Bugün yetişkinler için çok popüler bir pazar. Bununla birlikte, her web barındırma, sahip olabilecekleri belirli yasal endişeler nedeniyle, müşterilerinin sunucularında yetişkinlere uygun içerik barındırmasını sağlama fikrini memnuniyetle karşılamaz. Bu nedenle, bu yasallıkları önceden web barındırma sağlayıcılarıyla kontrol etmek önemlidir.

Yetişkin web barındırma sağlayıcılarının işlerini ve müşterilerini daha iyi desteklemek için donatılması gereken bazı temel ön koşullardan bazıları şunlardır:

ben. Yetişkinlere yönelik web siteleri çok büyük miktarda alana ihtiyaç duyacaktır, çünkü bu web sitelerinin resimleri (in.jpg), resimleri, fotoğrafları ve ayrıca filmleri (in.mpg,.wmv vb.) desteklemesi gerekecektir. Web barındırma için, yakın gelecekte bu web barındırma endüstrisindeki parlak geleceği nedeniyle kullanılan yetişkin web barındırma için yeterli miktarda bant genişliği ve disk alanı tutması şiddetle tavsiye edilir.

ii. Yetişkin web barındırma, çevrimiçi kredi kartı ödemeleri, çevrimiçi ödemeler için SSL gibi güvenlik özelliği, video buharlama ve diğer birçok faydalı özellik gibi yaş kısıtlamalı pazarları karşılamak için bu hizmet yelpazesini sunmakla yükümlü olmalıdır.

iii. Adanmış bir sunucu, yalnızca müşterileriniz için daha yüksek düzeyde veri ve içerik korumasına izin verdiği için en çok tercih edilen seçimdir, aynı zamanda belirli bir düzeyde gizliliğin yanı sıra özel web sitesi sahibi için bant genişliği ve disk alanı ayırma yeteneği sağlar. ihtiyaç zamanında.

iv. Gerçekten iyi bir yetişkin web barındırma sağlayıcısı seçmeniz gerekiyorsa, o zaman özellikle yetişkinlere yönelik web barındırma konusunda yeterli deneyime ve bilgiye sahip bir sağlayıcı edinin.

İşte yetişkinlere yönelik ev sahipliğinde %100 uyulması gereken bazı yasal kurallar,

a. Farklı bölgeler ve ülkeler, dikkat edilmesi gereken farklı yetişkinlere yönelik web barındırma yasalarına sahiptir, çünkü herhangi bir bölgede bu yasaların ihlali, size gereksiz sorunlar ve uzun vadede o bölgedeki yasalarla başınızı belaya sokan sorunlar getirir. Bu, her zaman kaçınmaya çalışmanız gereken bir şeydir.

b. Bu yetişkinlere yönelik web hizmetlerinde kullanılan tüm modeller, 18 yaşından büyük veya daha büyük olmalıdır. Bu modellerin, herhangi birinin onları bu yetişkinlere yönelik web sitelerine model olarak kaydetmeden önce, gerçek yaşlarını yasal olarak kanıtlamak için yeterli resmi belgelere sahip olmaları gerekecektir.

c. Yetişkinlere yönelik web sitelerinde asla çocuk pornografisi fotoğrafları veya makaleleri gösteren herhangi bir içeriğe sahip olmayın.

d. Yetişkin web barındırma hizmeti sağlayıcısı, web barındırma web sitelerinin hiçbirinde tecavüz, ensest, taciz işkencesi vb. gibi bu yasa dışı cinsellik sahnelerini tasvir etmemelidir.

e. Cinsel içerikli resimlerden ve 21 yaşın altındakiler için müstehcen ve yasa dışı kabul edilen bilgilerden oluşan yetişkinlere yönelik web sitenize giren ziyaretçileri uyarmak amacıyla bir “uyarı” sayfasının açıkça görüntülenmesini sağlamak.Tavsiye
Ucuz Reseller Firması=Nossting.com

Yorum yapın