Sanal Emlak Satıcısı – Anahtar Teslim Web Sitesi Bayisi Nasıl Olunur

Anahtar teslimi web siteleri internette sıcak satıcılardır. Aslında o kadar popülerler ki, yepyeni bir iş türünün ortaya çıkmasına neden oldular: anahtar teslimi web sitesi satıcısı. Bu sanal emlak satışı biçimi, yürütmek için kazançlı bir çevrimiçi iş olabilir.

Anahtar teslim siteler, esasen önceden oluşturulmuş web siteleridir. Bunlar “modüler ev”in sanal eşdeğeridir. Bu siteler dakikalar içerisinde internete yüklenmeye hazır hale gelmektedir. Alıcının sadece kendi bilgilerini ve metnini sitenin sayfalarında belirtilen alanlara girmesi yeterlidir. Bu siteler bu şekilde adlandırılmıştır, çünkü alıcı siteyi çalışır duruma getirmek için deyim yerindeyse “anahtarını çevirebilir”.

Anahtar teslimi web siteleri popülerdir çünkü çoğu İnternet girişimcisi uzman Web tasarımcıları değildir. Yeni siteler oluşturan İnternet geliştiricileri, sıfırdan özel bir web sitesi oluşturmak için bir tasarımcı kiralamak için mutlaka bütçeye sahip değildir. Anahtar teslim siteler, pahalı bir tasarımcıya olan ihtiyacı ortadan kaldırır ve girişimcinin maliyetlerini önemli ölçüde azaltır.

İronik olarak, anahtar teslim sitelere olan talep, yeni bir tür çevrimiçi perakendeci ve girişimci ortaya çıkardı: anahtar teslimi web sitesi satıcısı. Bu girişimciler kendi sanal mağazalarını açarlar ve site şablonlarının yanı sıra bu tür işletmelerle ilişkili barındırma ve diğer birçok özelliği satarlar.

Anahtar teslimi web sitesi satıcısı bu şekilde para kazanmak için kendi sunucusuna ihtiyaç duymaz. Bunun yerine, bir barındırma şirketinden toptan fiyatlarla sunucu alanı satın alır. Daha sonra bu alanı perakende fiyatlarla satıyor.

Bu tür bir iş, bir franchise işi satın alma fikrine benzer. Alıcının sıfırdan bir iş kurmasına gerek yoktur. Bunun yerine, yalnızca işi değil, satılacak ürün de dahil olmak üzere işi yürütmek için gereken tüm ekipmanı satın alır.

Alıcı, işletmenin tamamen sahibidir ve ana şirketten tamamen bağımsızdır. Ancak, işini yürütmek için gereken tüm ürün, ekipman ve desteğe erişimi vardır.

Anahtar teslimi web sitesi satışı benzer şekilde çalışır. Bayiler, belirli bir miktarda sunucu alanı için ödeme yapar. Ayrıca belirli sayıda anahtar teslimi web sitesi şablonu alırlar ve bunları kâr amacıyla halka da satabilirler.

Ana şirkete bağlı olarak reseller, müşterilerine başka özellikler ve hizmetler de sunabilir. Bunlardan bazıları şunlardır:

* Alan isimleri

* Park edilmiş alan adlarındaki komisyonlar

* Google AdWords hediye sertifikaları/kredileri gibi bonuslar

* Ek yazılım ve/veya şablonlar

* Yeni şablonlara sürekli erişim

Anahtar teslimi web sitesi bayilerinin çoğu, ana şirketten sürekli desteğe de erişebilir.

Bir alıcı, işletmesi için kendi alan adıyla kendi web sitesini kurabilir. Daha sonra anahtar teslim web sitelerini kendi yöntemiyle pazarlamakta özgürdür. Müşterilerinin, ikincil bir kaynaktan barındırma satın aldıklarını bilmesine bile gerek yok.

Anahtar teslimi bir web sitesi satıcısı işletmesinin maliyeti değişir ve istenen özellik türlerine bağlıdır. Paketler, yılda yüz dolardan, ayda 50 dolara veya daha fazlasına kadar mevcuttur. Bir mal sahibi ne kadar çok özellik sunmak veya erişmek isterse, o kadar fazla ödeme yapar.Tavsiye
Ucuz Reseller Firması=Nossting.com

Yorum yapın